You are here

Kontakt z nami

NOWE URZĄDZENIA:

Dyrektor Sprzedaży
Marcin Adamczyk 
Tel: +48 662 142 734 
E-mail: marcin.adamczyk@konecranes.com

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko- mazurskie

Marek Klamecki 
Tel: +48 664 452 052 
E-mail: marek.klamecki@konecranes.com

Województwa: kujawsko- pomorskie, wielkopolskie, łódzkie

Krzysztof Zieliński 
Tel: +48 608 696 013 
E-mail: krzysztof.zielinski@konecranes.com

Województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Albert Żak 
Tel: +48 728 919 257 
E-mail: albert.zak@konecranes.com

Województwa: śląskie, małopolskie

Damian Pietruszka
Tel: +48 602 371 797
E-mail: damian.pietruszka@konecranes.com

Województwa: lubuskie, dolnośląskie, opolskie

Marcin Adamczyk
Tel: +48 662 142 734
E-mail: marcin.adamczyk@konecranes.com

Urządzenia specjalne

Damian Pietruszka
Tel: +48 602 371 797
E-mail: damian.pietruszka@konecranes.com

Urządzenia portowe i stoczniowe

Andrzej Leczkowski
Tel: +48 602 680 917
E-mail: andrzej.leczkowski@konecranes.com
 

SERWIS:

Dyrektor Serwisu
Maciej Skórzański  
Tel: +48 606 814 914
E-mail: maciej.skorzanski@konecranes.com

Województwa: pomorskie, warmińsko- mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie

Grzegorz Kantor
Tel: +48 728 995 592
E-mail: grzegorz.kantor@konecranes.com

Bartłomiej Banaszek 
Tel: +48 664 015 493
E-mail: bartlomiej.banaszek@konecranes.com

Województwa: opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie

Piotr Klisz
Tel: +48 606 940 503
E-mail: piotr.klisz@konecranes.com

Wojciech Klimek
Tel: +48 664 452 152 
E-mail: wojciech.klimek@konecranes.com

Województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie

Rafał Raciborski
Tel: +48 795 527 603
E-mail: rafal.raciborski@konecranes.com

Województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

Zbigniew Kacprzak
Tel: +48 728 592 844
E-mail: zbigniew.kacprzak@konecranes.com

Tomasz Opaliński
Tel: +48 608 080 671 
E-mail: tomasz.opalinski@konecranes.com

Konsultacje oraz usługi oferowane tylko przez Konecranes:
Pomiary geometrii torowisk - RailQ
Pomiary geometrii suwnic - CraneQ
Badania magnetyczne lin - RopeQ
Badania stanu technicznego suwnic - CRS
Symulacja grupy natężenia prac suwnic - KC DWP, KC Class
Symulacja układu olinowania oraz żywotności lin - KC Rope

Łukasz Furgała
Tel: +48 666 054 437
E-mail: lukasz.furgala@konecranes.com

Przemysław Załęski
Tel: +48 881 333 760
E-mail: przemyslaw.zaleski@konecranes.com

CZĘŚCI ZAMIENNE I NAPRAWY PLANOWANE:

Anna Cieplińska
Tel: +48 728 592 752
E-mail: anna.cieplinska@konecranes.com

Patrycjusz Grzechca
Tel: +48 882 142 276
E-mail: patrycjusz.grzechca@konecranes.com

Jacek Król
Tel: +48 881 333 414
E-mail: jacek.krol@konecranes.com
 

MARKETING:

Jakub Krezymon
Tel: +48 502 499 016
E-mail: marketing.pl@konecranes.com