You are here

Kontakt z nami

NOWE URZĄDZENIA:

Dyrektor Sprzedaży
Marcin Adamczyk 
Tel: +48 662 142 734 
E-mail: marcin.adamczyk@konecranes.com

woj. pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko- mazurskie
Marek Klamecki 
Tel: +48 664 452 052 
E-mail: marek.klamecki@konecranes.com

woj. kujawsko- pomorskie, wielkopolskie, łódzkie
Krzysztof Zieliński 
Tel: +48 608 696 013 
E-mail: krzysztof.zielinski@konecranes.com

woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie
Albert Żak 
Tel: +48 728 919 257 
E-mail: albert.zak@konecranes.com

woj. śląskie, małopolskie
Cezary Sitek 
Tel: +48 784 351 743
E-mail: cezary.sitek@konecranes.com

woj. lubuskie, dolnośląskie, opolskie
Dominik Duda
Tel: +48 664 453 889
E-mail: dominik.duda@konecranes.com

SERWIS:

Dyrektor Serwisu
Maciej Skórzański  
Tel: +48 606 814 914
E-mail: maciej.skorzanski@konecranes.com

ODDZIAŁ PÓŁNOC
woj. pomorskie, warmińsko- mazurskie, kujawsko-pomorskie

Grzegorz Kantor (Kierownik Oddziału) 
Tel: +48 728 995 592
E-mail: grzegorz.kantor@konecranes.com

Bartłomiej Banaszek 
Tel: +48 664 015 493
E-mail: bartlomiej.banaszek@konecranes.com

ODDZIAŁ POŁUDNIE
woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie 

Piotr Klisz (Kierownik Oddziału)
Tel: +48 606 940 503
E-mail: piotr.klisz@konecranes.com

Wojciech Klimek
Tel: +48 664 452 152 
E-mail: wojciech.klimek@konecranes.com

ODDZIAŁ WSCHÓD
woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie

Rafał Raciborski (Kierownik Oddziału) 
Tel: +48 795 527 603
E-mail: rafal.raciborski@konecranes.com

ODDZIAŁ ZACHÓD
woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie

Zbigniew Kacprzak (Kierownik Oddziału) 
Tel: +48 728 592 844
E-mail: zbigniew.kacprzak@konecranes.com

Tomasz Opaliński
Tel: +48 608 080 671 
E-mail: tomasz.opalinski@konecranes.com

Łukasz Szarata
Tel: +48 571 201 888
E-mail: lukasz.szarata@konecranes.com

POMIARY GEOMETRII TOROWISK
Łukasz Furgała
Tel: +48 666 054 437
E-mail: lukasz.furgala@konecranes.com

BADANIA NIENISZCZĄCE LIN:
Łukasz Furgała
Tel: +48 666 054 437
E-mail: lukasz.furgala@konecranes.com

URZĄDZENIA SPECJALNE:
Damian Pietruszka 

Tel: +48 602 371 797 
E-mail: damian.pietruszka@konecranes.com

URZĄDZENIA PORTOWE I STOCZNIOWE:
Andrzej Leczkowski 

Tel: +48 602 680 917 
E-mail: andrzej.leczkowski@konecranes.com

CZĘŚCI ZAMIENNE:
Anna Cieplińska

Tel: +48 728 592 752
E-mail: anna.cieplinska@konecranes.com

Patrycjusz Grzechca
Tel: +48 882 142 276
E-mail: patrycjusz.grzechca@konecranes.com

Jacek Król
Tel: +48 881 333 414
E-mail: jacek.krol@konecranes.com
 

MARKETING:
Jakub Krezymon

Tel: +48 502 499 016
E-mail: marketing.pl@konecranes.com