You are here

Kontakt z nami

NOWE URZĄDZENIA:

Województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie:
Marek Klamecki 
Tel: +48 664 452 052 
E-mail: marek.klamecki@konecranes.com

Województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie:
Krzysztof Zieliński:
Tel: +48 608 696 013 
E-mail: krzysztof.zielinski@konecranes.com

 
Województwa: łódzkie, mazowieckie, podlaskie:
Robert Giedyk
Tel: +48 502 736 981
E-mail: robert.giedyk@konecranes.com

Województwa: lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie:
Albert Żak 
Tel: +48 728 919 257 
E-mail: albert.zak@konecranes.com

Województwa: małopolskie, śląskie:
Piotr Skupiński
Tel: +48 609 120 757
E-mail: piotr.skupinski@konecranes.com

Województwa: dolnośląskie, opolskie:
Aleksandra Ćwiejkowska
Tel: +48 664 453 889
E-mail: aleksandra.cwiejkowska@konecranes.com

Urządzenia portowe i stoczniowe:
Marcin Adamczyk
Tel: +48 662 142 734
E-mail: marcin.adamczyk@konecranes.com
 

Dyrektor Działu Industrial Cranes Polska
Marcin Adamczyk
Tel: +48 662 142 734
E-mail: marcin.adamczyk@konecranes.com

 

SERWIS:

Service District Manager
Grzegorz Kozak
Tel: +48 518 120 200
E-mail: grzegorz.kozak@konecranes.com
 

Oddział północ:

Biuro Warszawa
ul. Mińska 63A
03-828 Warszawa

Biuro Gdańsk
ul. Grunwaldzka 250
80-314 Gdańsk

Kierownik oddziału północ
Piotr Molski
Tel: +48 606 331 591
E-mail: piotr.molski@konecranes.com

Województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie:
Andrzej Dąbek - modernizacje i produkty serwisu
Tel: +48 664 112 776
E-mail: andrzej.dabek@konecranes.com
Bartłomiej Banaszek - umowy serwisowe
Tel: +48 664 015 493
E-mail: bartlomiej.banaszek@konecranes.com

Województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie:
Rafał Raciborski - umowy serwisowe

Tel: +48 795 527 603
E-mail: rafal.raciborski@konecranes.com

CZĘŚCI ZAMIENNE I NAPRAWY PLANOWANE:
Anna Cieplińska
Tel: +48 728 592 752
E-mail: anna.cieplinska@konecranes.com
Patrycjusz Grzechca
Tel: +48 882 142 276
E-mail: patrycjusz.grzechca@konecranes.com
 

Konsultacje oraz usługi oferowane tylko przez Konecranes:
Pomiary geometrii torowisk - RailQ
Pomiary geometrii suwnic - CraneQ
Badania magnetyczne lin - RopeQ
Badania stanu technicznego suwnic - CRS
Symulacja grupy natężenia prac suwnic - KC DWP, KC Class
Symulacja układu olinowania oraz żywotności lin - KC Rope:
Przemysław Załęski
Tel: +48 881 333 760
E-mail: przemyslaw.zaleski@konecranes.com

Oddział południe:

Biuro Katowice
ul. Porcelanowa 19
40-246 Katowice

Kierownik oddziału południe:
Grzegorz Dyczkowski
Tel: +48 662 153 103
E-mail: grzegorz.dyczkowski@konecranes.com

Województwa: opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie:
Piotr Klisz - produkty serwisu
Tel. +48 606 940 503
E-mail: piotr.klisz@konecranes.com
Łukasz Furczyk - umowy serwisowe
Tel: +48 668 029 716
E-mail: lukasz.furczyk@konecranes.com

Województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie:
Zbigniew Kacprzak - produkty serwisu

Tel: +48 728 592 844
E-mail: zbigniew.kacprzak@konecranes.com

CZĘŚCI ZAMIENNE I NAPRAWY PLANOWANE:

Kierownik działu części:
Jacek Król
Tel: +48 881 333 414
E-mail: jacek.krol@konecranes.com

Anna Cieplińska
Tel: +48 728 592 752
E-mail: anna.cieplinska@konecranes.com
Patrycjusz Grzechca
Tel: +48 882 142 276
E-mail: patrycjusz.grzechca@konecranes.com

Konsultacje oraz usługi oferowane tylko przez Konecranes:
Pomiary geometrii torowisk - RailQ
Pomiary geometrii suwnic - CraneQ
Badania magnetyczne lin - RopeQ
Badania stanu technicznego suwnic - CRS
Symulacja grupy natężenia prac suwnic - KC DWP, KC Class
Symulacja układu olinowania oraz żywotności lin - KC Rope:
Kacper Popik
Tel: +48 518 117 964
E-mail: kacper.popik@konecranes.com
 

MARKETING:
Jakub Krezymon

Tel: +48 502 499 016
E-mail: marketing.pl@konecranes.com