You are here

Zamówienie na Konecranes S-series od Häuselmann Metall GmbH

Konecranes wygrało przetarg na dostawę innowacyjnych suwnic dla Häuselmann Metall GmbH, nowego klienta. Zamówienie zostało złożone w lutym br., a dostawa urządzeń nastąpi w lutym 2021 r.

Zamówienie dla Häuselmann Metall GmbH, największego, niezależnego przedsiębiorstwa metalurgicznego w Szwajcarii dotyczy pięciu suwnic 1,6-tonowych i dwóch - 2,5-tonowych, które będą wykorzystywane do załadunku i rozładunku towarów, a także do ich cięcia i przechowywania.

Konecranes S-series zawiera nowy wciągnik z syntetyczną liną, która sprawia, że podnoszenie jest jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze w obsłudze, ponieważ eliminuje powstawanie zadziorów i nie wymaga smarowania, co może obniżyć koszty konserwacji bębna i krążków linowych. Rewolucyjny układ kół wózka i olinowania zmniejsza obciążenia kół jezdnych wózka nawet o 45% w porównaniu do poprzednich generacji.

Mimo że Konecranes produkuje ciężki sprzęt to wydajność firmy nie jest ociężała. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z obsługi klienta, elastyczności i responsywności Konecranes: ich oferta była pierwszą, którą otrzymaliśmy i tą, którą wybraliśmy - mówi Klaus Hueber, kierownik ds. produkcji i logistyki, Häuselmann Metall GmbH.
Jesteśmy naprawdę dumni z naszych suwnic nowej generacji i dodatkowej wartości, jakiej dostarczają naszym klientom.Z prawdziwą przyjemnością rozpoczynamy podróż w Konecranes S-series z naszym nowym klientem, Häuselmann Metall, powiedział Thomas Gerber z działu handlowego Konecranes Szwajcaria.

W związku z dużym zainteresowaniem klientów od momentu wprowadzenia Konecranes S-series na rynek we wrześniu 2019 r., nie możemy się doczekać, aby móc przekazywać więcej takich informacji w 2020 r. i w kolejnych latach - dodał Marko Tulokas, starszy wiceprezes Konecranes Industrial Cranes.

We wrześniu 2019 r. Konecranes wprowadziło trzy nowe urządzenia dźwigowe: S-series, C-series i M-series, które wzmocniły portfolio firmy o wiele innowacyjnych rozwiązań. Zastosowane w tych produktach ulepszenia sprawiają, że podnoszenie jest bardziej precyzyjne i mocne, a także znacząco zmniejszają ich zużycie.

Aby dowiedzieć się więcej o Konecranes S-series, zapraszamy na dedykowaną stronę.

Ten komunikat prasowy dostępny jest również w języku angielskim ENGLISH