You are here

Modyfikacja oświetlenia diodami LED

Oświetlenie LED-owe suwnic

MODYFIKACJA OŚWIETLENIA LED UMOŻLIWIA NAWET 60% OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Modyfikacja oświetlenia LED pomaga oszczędzać pieniądze, zapewnia dobre oświetlenie i nadaje suwnicy nowoczesny wygląd.

ŚWIATŁA LED MAJĄ DŁUŻSZĄ ŻYWOTNOŚĆ

Wymiana świateł i żarówek suwnicy może być kosztowna. Tradycyjne żarówki halogenowe lub metalohalogenkowe mają ograniczony czas eksploatacji i mogą zostać uszkodzone pod wpływem drgań, co przekłada się na wzrost kosztów i mniej wydajną pracę. Wprowadzenie oświetlenia LED-owego zapewnia znacznie dłuższy czas eksploatacji i znacznie mniejszą podatność na uszkodzenia w wyniku drgań.

OŚWIETLENIE ZUŻYWA NAJWIĘCEJ ENERGII

Tradycyjne oświetlenie pochłania od 50 do 90 procent energii zużywanej przez suwnicę. Modyfikacja polegająca na wprowadzeniu oświetlenia LED może więc oznaczać zasadnicze oszczędności kosztów pracy dowolnej suwnicy.

Lampy LED-owe zapewniają takie same oświetlenie obszaru roboczego jak zwykłe lampy, ale zużywają tylko nieco ponad jedną trzecią energii, jakiej potrzebowały starsze rozwiązania. Oznacza to, że dzięki oświetleniu LED-owemu można ograniczyć zużycie energii nawet o 60% na każdą suwnicę.

BEZPIECZNIEJSZE OŚWIETLENIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

Dystrybucja światła w lampach LED-owych jest bardziej skoncentrowana, dzięki czemu mniejsze jest prawdopodobieństwo, że operator zostanie oślepiony światłem, kiedy spojrzy na ładunek. Co więcej, przy oświetleniu LED-owym światło nie rozprasza się poprzecznie, ale można je skierować w potrzebne miejsce: na ładunek lub stanowisko robocze lub urządzenie.