You are here

Naprawa suwnic i wciągników

Naprawy suwnicy wg harmonogramu lub na wypadek awarii

Firma Konecranes serwisuje w skali całego świata więcej suwnic niż jakikolwiek inny usługodawca i zatrudnia ponad 3500 wyspecjalizowanych techników. Niezależnie od tego, czy naprawy są wynikiem awarii, planowego procesu, czy wiążą się z modernizacjami, firma Konecranes przywróci sprzęt do pełnej sprawności.

Wiemy, że kiedy urządzenia nie pracują, cierpi na tym produkcja. Nasi technicy dostosują się do harmonogramu działania i ograniczeń czasowych, aby zrealizować oczekiwania z zakresu napraw.

Firma Konecranes oferuje usługi konserwacji naprawczej, które obejmują naprawy planowe, naprawy uzgodnione oraz naprawy na żądanie.

PLANOWE I UZGODNIONE NAPRAWY SUWNIC

Naprawy planowe są wyznaczone w terminach odpowiednich do wskazań pokontrolnych i raportów z konserwacji. W sytuacji optymalnej naprawa jest zaplanowana i skoordynowana w taki sposób, aby nie kolidowała z harmonogramem produkcji. Nasi technicy są w stanie wykonać szeroki zakres napraw planowych, w tym naprawy, regulację i wymianę dowolnego komponentu lub części urządzenia.

Naprawy uzgodnione to procedura polegająca na zatwierdzeniu z góry konserwacji naprawczej o wartości do pewnej określonej kwoty w celu szybkiego i skutecznego wykonania szeregu drobniejszych napraw i regulacji. Są one zazwyczaj wykonywane podczas kontroli lub zapobiegawczej obsługi technicznej.

Możemy również podjąć się napraw na żądanie lub w przypadku awarii.

Znajdź najbliższy oddział serwisowy firmy Konecranes