You are here

Wymiana elektrycznego wciągnika łańcuchowego

Wciągnik łańcuchowy CLX

Wciągnik o dużej trwałości, który zmienia się odpowiednio do potrzeb

Wymiana wciągnika na nowy wciągnik firmy Konecranes gwarantuje lata pracy nawet w szczególnie wymagających środowiskach. Wciągniki łańcuchowe Konecranes są konstruowane z myślą o wszechstronności i trwałości w zastosowaniach przemysłowych.

Elektryczny wciągnik łańcuchowy może pracować na stanowisku roboczym, suwnicy lub żurawiu. Wciągniki łańcuchowe CLX® firmy Konecranes to idealne urządzenia zastępcze do wszystkich tych zastosowań.

Elektryczne wciągniki łańcuchowe można przemieszczać w obrębie zakładu i stosować do różnych celów. Ograniczona ilość miejsca od góry, zawieszenie haka, wózek pchany, wózek napędzany oraz wiele innych opcji zapewniają oczekiwaną elastyczność.

Nowo montowane wciągniki łańcuchowe Konecranes zapewniają łatwy dostęp i konserwację

Silnik wciągnika w modelach CLX jest łatwo dostępny, a także łatwy do konserwacji lub wymiany. Tak samo proste jest serwisowanie napędu łańcucha, sprzęgła ślizgowego, wyłączników krańcowych wciągnika, układów elektrycznych i przekładni. W efekcie czas i koszty konserwacji wciągnika spadają, a dzięki krótszym przestojom wzrasta produktywność.

Wymieniony wciągnik może poprawić bezpieczeństwo w miejscu pracy

Standardowy górny i dolny wyłącznik krańcowy wciągników Konecranes to elementy o dużej trwałości. Są one chronione przed wpływem środowiska i poprawiają bezpieczeństwo i wydajność wciągnika i jego użytkowników.

Hamulec jest krytycznym pod względem bezpieczeństwa elementem wciągnika łańcuchowego. Nasz hamulec samoregulujący został skonstruowany w taki sposób, aby jego trwałość odpowiadała trwałości całego wciągnika.

Opatentowany napęd łańcucha firmy Konecranes zmniejsza obciążenia łańcucha, co pozwala poprawić bezpieczeństwo w miejscu pracy, a jednocześnie wydłuża trwałość nowego wciągnika. Hamulec i sprzęgło ślizgowe to elementy, które ograniczają ryzyko upadku ładunku nawet w przypadku awarii sprzęgła.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.