You are here

Wymiana — wciągnik linowy

Modyfikacja — wciągnik linowy

Skończył się zaplanowany okres eksploatacji wciągnika? Niezależnie od tego, jak dobrze jest konserwowany wciągnik, nie będzie on pracował wiecznie.

Wciągniki CXT® firmy Konecranes można zainstalować jako modyfikację większości suwnic. Nasze gotowe modele wciągników są zaprojektowane z myślą o prostej instalacji, co oznacza minimalizowanie zakłóceń w produkcji.

WCIĄGNIKI CXT POPRAWIAJĄ KONTROLĘ ŁADUNKU I UPRASZCZAJĄ KONSERWACJĘ

Wciągnik CXT ma wiele funkcji, które ułatwiają obsługę ładunków i konserwację. Dzięki adaptacyjnemu zakresowi szybkości (ASR) szybkość silnika zmienia się w zależności od obciążenia. Zapewnia to optymalną szybkość pracy i większe bezpieczeństwo przy transporcie większych obciążeń. Przyjazna konstrukcja ułatwia przewlekanie liny i zapewnia lepszy dostęp do górnych krążków linowych i urządzenia przeciążeniowego, dzięki czemu wymiana liny, regulacja długości liny czy wymiana krążka przebiegają szybko i łatwo.

TRWAŁE HAMULCE O NISKICH WYMOGACH KONSERWACYJNYCH

Hamulce silnika wciągnika są szczelne i pyłoodporne. Hamulce CXT, zbudowane z myślą o bezproblemowej pracy i jak najmniejszych potrzebach konserwacyjnych, wymagają tylko ograniczonej regulacji i będą pracować przez wiele cykli roboczych.

SILNIK O KONSTRUKCJI ZAPEWNIAJĄCEJ SZYBKĄ KONSERWACJĘ

Wyjątkowa lokalizacja silnika we wnętrzu bębna chroni silnik przed zanieczyszczeniami i poprawia sprawność chłodzenia. Taka konstrukcja powoduje, że silnik i hamulec są łatwo dostępne do konserwacji.