You are here

CO WYRÓŻNIA FIRMĘ KONECRANES?

Opieka w okresie eksploatacji

Nasze podejście do konserwacji suwnic określa program Opieka w okresie eksploatacji — oparty na kompleksowym i systematycznym podejściu do zagadnienia konserwacji, wspomaganej przez światowej klasy narzędzia i procesy. Program Opieka w okresie eksploatacji skutkuje najwyższą wartością cyklu życia, co oznacza maksymalną produktywność okresów pracy przy jednoczesnej minimalizacji kosztów przestojów.

Usługi w czasie rzeczywistym

Korzystamy z technologii internetu przemysłowego, aby wyznaczać kierunki ewolucji usług poprzez zdalne monitorowanie, diagnostykę i analizy oraz konserwację zapobiegawczą na podstawie danych eksploatacyjnych. Zapewniamy przejrzystość i dostępność informacji, przegląd w czasie rzeczywistym oraz wyjątkową obsługę klienta.

Kultura bezpieczeństwa i rejestry

W firmie Konecranes żadne zadanie i usługa nie są tak ważne, żebyśmy zrezygnowali z wykonania pracy w bezpieczny i prawidłowy sposób.

Koncentracja na kliencie

Konsultacje umożliwiają nam dogłębne zrozumienie procesów i operacji naszych klientów.

Kompleksowa oferta

Firma Konecranes dysponuje bogatą ofertą programów serwisowych i produktów dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Niewielkie odległości

Jesteśmy tuż za rogiem i na całym świecie — posiadamy największą i najbardziej wszechstronną sieć serwisową w całej branży. Dążymy do zajęcia pozycji lidera usług konserwacji suwnic na wszystkich rynkach.

Ludzie

Jako lider naszej gałęzi przemysłu przyciągamy najlepszych ludzi. Dzięki naszemu zaangażowaniu w stały rozwój wiążą się oni z nami na dłużej.

Wiedza

Oferujemy najbardziej kompleksowe programy szkoleń technicznych i certyfikacji, mające na celu podnoszenie bezpieczeństwa i produktywności. Nasze usługi serwisowe realizuje światowej klasy sieć pomocy technicznej.

Doświadczenie

Jesteśmy czołowym producentem w całej branży — mamy ponad 100 lat doświadczenia i serwisujemy 430 000 urządzeń. Doświadczenie firmy Konecranes przekłada się na dużą liczbę pozyskanych marek i zainstalowanych urządzeń. Posiadamy prawa własności intelektualnej do wszystkich przejętych marek.

Technologia

Jesteśmy liderem branży w zakresie badań i rozwoju, przecieramy szlak technologii inteligentnych i sprawdziliśmy się w realizacji i obsłudze innowacyjnych produktów i usług.