You are here

Opieka w okresie eksploatacji

Opieka w okresie eksploatacji to systematyczne, spójne, kompleksowe i profesjonalne podejście do zagadnienia konserwacji, wspomagane przez narzędzia i procesy światowej klasy.

Najwyższa wartość okresu eksploatacji wynika z maksymalizacji produktywności okresów pracy przy jednoczesnej minimalizacji kosztów przestojów. Uważamy, że samo utrzymanie suwnic w sprawności to za mało. Musimy postarać się pomóc uzyskać maksymalną produktywność podczas każdej zmiany. Naszym celem jest zapewnienie wymiernej poprawy poziomu bezpieczeństwa i produktywności, którą można raportować i ocenić, prezentując zwrot z inwestycji.

Aby zapewnić stałe usprawnianie bezpieczeństwa i produktywności, nasi specjaliści od suwnic stosują systematyczną metodę oceny ryzyka i zaleceń oraz procesy planowania doradczego i kontroli.

Kontrole i zapobiegawcza obsługa techniczna określają zagrożenia i możliwości poprawy oraz wspomagają osiągnięcie zgodności z przepisami i normami.

Konserwacja i modernizacje służą rozwiązaniu problemów z zakresu bezpieczeństwa i produktywności oraz pozwalają skorzystać z możliwości ulepszeń.

Usługi doradcze wspierają procesy decyzyjne i pomagają zidentyfikować krytyczne kwestie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii i wyszkolonym specjalistom możliwe jest dogłębna analiza suwnicy i jej elemenów.

Usługi modernizacji wydłużają czas eksploatacji sprzętu i umożliwiają osiągnięcie większej wydajności, szybkości pracy, wytrzymałości oraz kontroli ładunku.

Nowy sprzęt do dostawy nowych lub wymiany wyeksploatowanych urządzeń.